A Gödöllői aMATEurs első helyen végzett a Deseda Jótékonysági (Fél)maratonon

2021. szeptember 25-én, a Deseda Jótékonysági  (Fél)maraton  rendezvény keretében megrendezésre került a MEFOB (Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság).

A Szent István Campus képviseletében egy  csapat, valamint két nemzetközi hallgató vett részt a versenyen:  a GÖDÖLLŐI aMATEurs (Püspökné Szabados Kinga, Tassy Zsuzsanna, Ujj Apolka)  csapata MEFOB-oktatói kategóriában első helyen végzett a félmaraton váltóban.

A csapat sikere mellett Arthur Muhoro Macharia kenyai és Stalbek Bopushev Toktosunovich kirgiz hallgatók is sikeresen teljesítették egyéniben a félmaraton távot.

Stalbek Bopushev Toktosunovich, Püspökné Szabados Kinga, Tassy Zsuzsanna, Ujj Apolka, Arthur Muhoro Macharia és a győztes csapat a dobogón

Gratulálunk minden résztvevőnek, de különösen campusunk hallgatóinak és nyertes csapatunknak!